Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z TV Biełsat?

Dominik Zdort

Jednym z najważniejszych przedsięwzięć Polski wspierających demokrację na Wschodzie jest Biełsat. Wywalczony, stworzony i wypieszczony przez Agnieszkę Romaszewską-Guzy.

Niestety, dla obecnie rządzących Polską, a przy okazji Telewizją Polską (w jej skład wchodzi Biełsat), Romaszewska ma same wady. Jest zbyt energiczna i zbyt uparta. Co gorsza, psuje stosunki polsko-białoruskie, tak pielęgnowane choćby przez naszych prokuratorów. A w dodatku to nazwisko źle kojarzące się na salonach Platformy i SLD. Trudno jednak tak po prostu Romaszewską wyrzucić, bo nie ma powodu. Lepiej ją skłonić, aby sama odeszła. Zaczęto więc szefowej Biełsatu rzucać kłody pod nogi – a to powołano jej na wicedyrektora Witolda Laskowskiego, korespondenta TVP w Moskwie jeszcze w czasach PRL, a to dostała naganę za to, że broniła podwładnych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO