Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Paweł Burdzy

Polski celebryta to z reguły człowiek, który jest zdolny do wszystkiego, byle tylko zaistnieć. A gdy już się to stanie, robi wszystko, aby przedłużyć stan błogiego, rozpoznawalnego życia. Ale życie to nie bajka, raz się udaje, raz nie. Na szczęście w tym tygodniu górą sukcesy.

TOMASZ KAMMEL – na górze – bo, jak pisze „Fakt”, bierze 10 tys. zł za „pół godziny szkolenia medialnego”, a chętni walą drzwiami i oknami. BŁAŻEJ SZYCHOWSKI – duży plus – bo ten nieznany do tej pory (chciałoby się napisać więc „nieistniejący”) choreograf pokazał się półnago z Dodą na okładce (i w środku) „Vivy!”.

„O Boże, jestem z królową” – wyznaje aktualny narzeczony piosenkarki. Do ligi rozpoznawalnych wkracza też LUIZA KOBYŁECKA (również „Viva!”), która dla znanego KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO rzuciła... klasztor. Może z tego byłaby i piękna love story: on po trzech rozwodach i znajduje szczęście w objęciach o 25 lat młodszej kobiety. Byłaby, ale pan Krzysztof nie umie milczeć. „Nie podchodziłem do Luizy jak do trofeum. Nie fantazjowałem o seksie z zakonnicą. W sex-shopach można kupić zakonny strój i przebrać w niego każdą dziewczynę” – powiedział magazynowi Rutkowski. Dziękujemy i więcej nie chcemy.

Dobrze też ADZIE FIJAŁ, bo – jak zauważa „Super Express” – w jednym z warszawskich teatrów „śmiało odkrywa swoje piękne ciało” oraz „kusi bielizną i prowokacyjnymi pozami”. Nie gorzej będzie chyba na wiosnę JOANNIE LISZOWSKIEJ, bo TVP2 chce „seksownej aktorce” zaproponować prowadzenie programu rozrywkowego za dużą kasę. I tu kończą się dobre wieści. Żeby TVP miała na Liszowską, musi zaoszczędzić gdzie indziej. Padło na „Wiadomości” TVP1, gdzie cięcia i obniżki. I słusznie – za dużo informacji (zwłaszcza tych złych z Eurolandu) nie sprzyja zabawie na całego, prawda?

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Wojciech Romański

W smoczym kręgu