Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

Paweł, boję się… Przytul…
Donek, no co ty… Zostaw już to wino, bo znowu zaśniesz w gabinecie i będziesz krzyczał przez sen.  

Ale… czy ty widziałeś jego oczy?
Czyje?

No, Grzesia! Takie wilcze…
Nie, wilcze to miałeś mieć ty.Nie szkodzi, Grzesio też miał. Niejednemu psu Burek. Słuchaj, on jednak jest jakimś cyborgiem, bardziej niż Waldek. Jak ja się mogłem z nim tyle lat przyjaźnić?!

W polityce nie ma przyjaźni, sam to ciągle powtarzasz.

No, niby tak, ale jednak… Czy ty widziałeś, jak on patrzył? Każdy inny jakby się dowiedział, że go ma zastąpić Ewcia, to by coś zrobił. Prosił, tłumaczył, błagał, płakał, chociaż coś mówił. A Grzesiek tylko stał i tak patrzył, tak straszliwie i nic nie mówił.
Może go gardło bolało?

Ty to w ogóle nie czujesz takich klimatów. A teraz, zanim wszedłeś, to mnie zmogło i miałem sen, że Grzesiek wchodzi tutaj i trzyma w ręku własną głowę, zakrwawioną. Ja mu mówię: „Grzesiu, daj spokój, aż tak się przejąłeś?”. Ale patrzę – a on jednak swoją głowę ma, a ta w ręku to moja jest! On się zaczyna potwornie śmiać, a potem recytuje „Makbeta”.
Pokaż no, co ty tu… Aha, znowu reńskie. Mówiłem, żebyś tego szajsu nie pił!

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE