Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Piotr Kościelniak

Nikon 1 J1
– od 2599 zł


To pierwszy bezlusterkowiec Nikona z wymienną optyką (jest to model mniej zaawansowany w stosunku do drugiego z tej serii aparatów – V1). Czy będzie w stanie wygrać na rynku tego typu kompaktowych aparatów, gdzie ugruntowaną pozycję ma już Olympus ze swoim systemem Four Thirds, Panasonic z Lumiksem czy firma Sony z aparatami z serii Nex? Najciekawszą nowinką Nikona 1 jest funkcja rejestrowania obrazu tuż przed i tuż po naciśnięciu migawki. W ten sposób mamy pewność, że nie umknie nam żadna ważna scena. Jest też opcja nagrywania filmów w jakości Full HD. Nowy Nikon posiada kolekcję własnych obiektywów Nikkor. Do podstawowego zestawu dodany został tzw. kitowy obiektyw VR 10–30 mm.

Sanyo PLC-HP7000L
– 78 500 zł


Najnowszy projektor do profesjonalnych zastosowań oferuje rozdzielczość Full HD i jasność obrazu na poziomie 7 tys. ANSI lumenów. Może być wykorzystywany w kinach i na dużych widowiskach, a z racji wytrzymałej konstrukcji nadaje się dla organizatorów imprez.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy