Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Dookoła kierownicy

Robert Przybylski

Świece zapłonowe, które znamy z oferty Iskry, Boscha lub Championa, odejdą do lamusa – tak przynajmniej uważają konstruktorzy Federal-Mogul, którzy skonstruowali świecę zapłonową. Zamiast małej iskry tworzy ona dużą koronę zjonizowanej mieszanki i łatwiej ją zapala. Dzięki temu zużycie paliwa w testowych silnikach zmalało o 10 proc. Silnik może pracować na różnych paliwach, w tym biopaliwach oraz gazie LPG i ziemnym.

FSO wyprzedaje wyposażenie. 17 i 18 października chętni oglądali przeznaczone na sprzedaż wyposażenie narzędziowni. Pod młotek poszły maszyny kupowane jeszcze w latach 60. XX w., gdy fabryka rozbudowała się, przygotowując uruchomienie produkcji Syreny 110. FSO zachowuje jednak nienaruszone najnowsze działy: tłocznię, spawalnię, lakiernię i montaż, dzięki czemu cały czas może produkować samochody.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy