Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Więcej banku w sieci

Monika Krześniak

Prawie 10 mln osób w Polsce obsługuje konto przez Internet

Liczba aktywnych klientów, korzystających z bankowości internetowej, wzrosła w ciągu roku o ponad 1,6 mln i na koniec czerwca było ich już ponad 9,9 mln. Są to osoby, które miesięcznie wykonują w ten sposób co najmniej cztery transakcje. Liczba klientów indywidualnych posiadających umowy umożliwiające dostęp do usług bankowości internetowej wyniosła już ponad 16,8 mln osób.

Dodatkowo z bankowości internetowej korzysta ponad 1 mln małych i średnich firm, a możliwość skorzystania z tego sposobu obsługi konta ma ponad 1,6 mln przedsiębiorstw.

W Polsce dynamicznie rośnie liczba kart z funkcją płatności zbliżeniowych (na małe kwoty do 50 zł, bez konieczności autoryzacji PIN kodem czy podpisem). Liczba kart umożliwiających ten sposób realizacji płatności na koniec półrocza 2011 r. wynosiła 5,9 mln. Średnia wartość takich transakcji to ok.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej