Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

Vincent, co tak długo?! Gdzieś ty był?
Wybacz, Donald, ale przez tego boeinga nie mogłem dolecieć. Poza tym to o ciebie wszyscy pytają, gdzie jesteś.

Ty się już o mnie nie martw. Nie mogę się przecież pokazać, póki z tobą nie pogadam o tym euro. Bo na pewno mnie będą pismaki pytać. Nie mogę wyjść na idiotę. Jakie my mamy właściwie stanowisko w tej sprawie?

To znaczy – w jakiej dokładnie?

No… sam nie wiem. Co z tą Grecją? Chcą mieć to referendum? I jeszcze ci Chińczycy… A mogłem wziąć ten żyrandol i teraz bym gratulował pilotowi Wronie, zamiast siedzieć tu z tobą.
Donald, po pierwsze, wszystko jest pod kontrolą. Nie musisz się niczym martwić.Znaczy – kasy do następnych wyborów starczy?

Właściwie… No, tak mi wychodzi, jak sobie liczę na kalkulatorze. Jakoś tam starczy. Po drugie, co do referendum, to przecież Angela powiedziała.

Czyli jesteśmy „przeciw”?
W zasadzie tak. Chyba że wynik będzie prawidłowy. A Chińczycy…

Ale to nie ci sami, którzy nam sknocili A2?

Niby nie, ale oni jedni do drugich podobni. W każdym razie to i tak ciebie nie obchodzi, bo nie mamy na to żadnego wpływu. A jakby pytali, to najlepiej każ odpowiedzieć Niklewiczowi. Kot musi swoje odcierpieć.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej