Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Piotr Kościelniak

Logitech Mini Boombox
– 319 zł


Niewielki głośnik Logitecha świetnie sprawdzi się w połączeniu ze smartfonem czy tabletem. Połączenie przez Bluetooth umożliwia nie tylko słuchanie muzyki, ale również prowadzenie rozmów – jak przez zwykły zestaw głośnomówiący. Akumulator wystarcza na dziesięć godzin pracy.

Samsung Galaxy Tab 8.9
– 2099 zł


Urządzenie Samsunga nie ma aspiracji biznesowych. Ale dzięki modemowi 3G, niewielkiej wadze (465 g) i grubości (8,6 mm) Galaxy Tab umożliwia wygodny dostęp do wielu funkcji sieciowych z dowolnego miejsca. Wyświetlacz ma przekątną 8,9 cala, a oferuje taką samą rozdzielczość jak ekran Asusa (1280 x 800 pikseli).

Są też dwie kamery – z przodu i z tyłu – do robienia zdjęć i filmów oraz prowadzenia wideorozmów. Samsung dodaje również oprogramowanie dla biznesu – pakiet biurowy umożliwia obsługę większości plików znanych z komputerów z Windows.

Mio Spirit 485
– 399 zł

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO