Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Piotr Kościelniak

Sansa Clip Zip
– 249 i 349 zł

Zamiast stawiać na wielki dotykowy ekran, specjaliści SanDisk zaprojektowali mały i prosty w użyciu odtwarzacz muzyki, który można przypiąć do koszuli. Ma też wbudowane radio z funkcją nagrywania oraz dyktafon. Gadżet oferowany jest w kilku kolorach i z pamięcią o pojemności 4 i 8 GB.

Packard Bell oneTwo
– wkrótce w sprzedaży

To nowa generacja komputerów „wszystko w jednym”. Oferowany jest w dwóch wersjach – 21,5 oraz 23 cale. Wyposażony w system operacyjny Microsoft Windows 7 może spełniać rolę zarówno zwykłego komputera, jaki multimedialnego centrum pozwalającego na wyświetlanie filmów z płyt i z Internetu. Obsługę oneTwo ułatwia dotykowy ekran o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?