Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Powiedzieli: Praca, miłość i kasety wideo

Powiedziałaś kiedyś, że stanęłaś przed lustrem i na pytanie: „Edyta, co jest dla Ciebie ważne?” odpowiedziałaś: „Praca”.

Powiedziałaś kiedyś, że stanęłaś przed lustrem i na pytanie: „Edyta, co jest dla Ciebie ważne?” odpowiedziałaś: „Praca”.
Byłam wtedy bardzo zakochana, dostałam w Valenciennes nagrodę za „Elvisa i Marylin”, wręczał mi ją Peter Fonda. Wtedy były jeszcze kasety wideo.

Chodzi ci o narzeczonego, który nagrał mecz na twoim filmie?
Tak, strasznie mnie to zabolało. Pomyślałam wówczas, że nie można zaufać mężczyźnie, tylko pracy.

Rozumiem, że to był przypadek?
Nie, to na pewno nie był przypadek. Po półtora roku bycia razem on był wściekle zazdrosny o moją pracę. A to właśnie ona nie zawiodła mnie pod żadnym względem: duchowym, materialnym, chociaż to zajęcie bardzo ekspansywne, niepozostawiające przestrzeni na nic innego.

Edyta Olszówka w wywiadzie dla „Pani” (nr 12/2011)    —wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?