Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Najszybsza Skoda

Robert Przybylski

Nawet popularny europejski sedan może stanąć do konkursu bicia prędkości rozgrywanego na dnie słonego jeziora w Bonneville. Octavia RS pojechała z prędkością 330 km/godz. Co ciekawe, samochód osiągnął rekordową prędkość na oponach diagonalnych, bo nie ma w odpowiednim rozmiarze i indeksie prędkości opon radialnych. Skoda przoduje także w statystykach sprzedaży. W tym roku produkcja przekroczy 800 tys. sztuk, a wkrótce nawet milion. Marka rusza z produkcją w Indiach, jej samochody już montowane są w Chinach. To dwa potężne rynki, które notują bardzo szybki wzrost popytu. W przyszłym roku w pierwszych miesiącach do sprzedaży wejdzie mały Citigo, zaś pod koniec zostanie zaprezentowany następca Octavii. Pomiędzy Octavią a Fabią pojawi się pośredni model, który w Indiach nazywa się Rapid.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?