Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Charakter indywidualny

Idealny podarunek nie tylko dla biznesowego partnera. Przygoda z tym trunkiem niejeden ma smak

Dariusz Fabrykiewicz, ekspert whisky

George Ballantine, bracia John i James Chivas oraz John Jameson to legendarni twórcy whisky, dla których stworzenie idealnego trunku oznaczało tworzenie historii. I choć od czasu, w których powstały Ballantine’s, Chivas Regal i Jameson minął ponad wiek, historia tych legendarnych trunków nieprzerwanie trwa do dziś. Temat whisky jest bardzo na czasie – zbliżają się święta i wielu z nas stanie przed pragnieniem obdarowania bliskich osób wyjątkowym prezentem.

Alkohole Premium, a do takich  można zaliczyć whisky, zawsze będą kojarzone z prestiżem i sukcesem. Różnorodność gatunków, marek, sposobów delektowania się może wprawiać w zdumienie, a nawet zakłopotanie. Bo na co się zdecydować? Poniżej przedstawiamy miniprzewodnik, jak wybrać, by sprawić odpowiednią  niespodziankę na święta.

Test osobowościowy

Zawsze warto dopasować rodzaj i smak whisky do charakteru obdarowywanej osoby oraz uwzględnić okazję, ponieważ tak jak jej koneserzy każda whisky ma niepowtarzalny, indywidualny charakter.

Jeśli potrzebujesz prezentu dla aktywnego mężczyzny, sięgnij po Ballantine’s Finest. To jeden z najbardziej cenionych alkoholi na świecie, czterokrotny lider w kategorii Scotch Standard Blended Whisky w prestiżowym przeglądzie Whisky Bible 2009, 2010, 2011 i 2012 przygotowywanym przez Jima Murraya. W smaku Ballantine’s kryje się bogactwo nut jabłek, gruszek, kwiatów, ziół oraz przyjemna dla podniebienia słodycz wanilii.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej