Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Cyber Eye HD – 149 zł

Paweł Gadaczek

Lorus – 149 zł i 159 zł

Zegarek z logo FC Barcelony? Czemu nie! Firma Lorus wypuściła limitowaną kolekcję z herbem dumy Katalonii. W sprzedaży dostępnych będzie pięć różnych modeli: czarny, szary i niebieski oraz z czerwoną i niebieską tarczą. Wszystkie zegarki posiadają także duży herb FC Barcelony i dostępne są w specjalnie przygotowanych dla tej kolekcji pudełkach. W sprzedaży dostępne od ok. 15 grudnia.

Canyon CNR-HP2 – 99 zł

Ten model słuchawek został wyposażony w 57-milimetrowe głośniki i wygodny pałąk. Zakres przenoszonych przez nie częstotliwości to od 20 do 20 000 Hz. Urządzenie ma dość długi, czterometrowy kabel z wtyczką MiniJack 3,5 mm. W komplecie jest też druga wtyczka z rozmiarze 6,3 mm pasująca do większych gniazd.

Wireless Mobile Mouse 3500 Year of the Dragon– 94 zł i 227 zł

Z okazji nadchodzącego chińskiego Roku Smoka, który rozpocznie się 23 stycznia 2012 r., Microsoft przygotował limitowaną serię myszek komputerowych. Wireless Mobile Mouse 3500 to wygodna i wytrzymała mysz bezprzewodowa. Urządzenie ze smoczym wzorem występuje w dwóch ważnych w chińskiej tradycji kolorach: złotym symbolizującym bogactwo i szczęście oraz czerwonym kojarzonym z sukcesami i radością. Tańszy model myszy jest już dostępny, natomiast model droższy – Microsoft Arc Touch Mouse Year of the Dragon – można będzie kupić od stycznia przyszłego roku.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe