Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Ludzie „S” obojętni na walkę Białorusinów

Wydawało się, że kto jak kto, ale obecne polskie władze, w większości składające się z ludzi doświadczonych represjami reżimu komunistycznego, na cierpienia innych pod takimi systemami będą czułe. A każda walka o wolność zyska wsparcie. Niestety. Oto niezależne organizacje białoruskie skarżą się, że prokuratury z różnych miast Polski mają negatywny stosunek do białoruskiego ruchu narodowego.

I nie chodzi tylko o wydanie jakiś czas temu danych o kontach mińskich opozycjonistów, ale także np. o zakaz eksponowania narodowej flagi Białorusi w trakcie wydarzeń sportowych. Ponadto zarzucają prokuraturze w Białymstoku prześladowanie  Andrieja Żukowca, politycznego uchodźcy z Białorusi. Proszą więc prokuratora generalnego o pomoc. I oby ten skończył wreszcie z tym absurdem!

—kam

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?