Najnowsza interwencja Uważam Rze

Temat numeru

Pułkownik od skandali

Edmund Klich nie daje o sobie zapomnieć. Wiemy, że nagrywał. Nie wiemy, w co grał

Michał Majewski, Paweł Reszka

Zawsze sprawiał wrażenie doskonałego profesjonalisty, jeśli chodzi o sprawy lotnicze, i nieufnego człowieka, jeżeli chodzi o spojrzenie na rzeczywistość – to opinia Tomasza Arabskiego, szefa kancelarii premiera, który z Edmundem Klichem rozmawiał pięć czy sześć razy – może być więc „w kolekcji” pułkownika.

Dwanaście dni po katastrofie smoleńskiej pułkownik Klich nagrał rozmowę z ministrem obrony narodowej Bogdanem Klichem i szefem Sztabu Generalnego Wojska Polskiego generałem Mieczysławem Cieniuchem. Skoro tak, dlaczego mamy zakładać, że na tym poprzestał? Równie dobrze może mieć „taśmy” z głosami Arabskiego, jego szefa premiera Donalda Tuska albo ówczesnego ministra spraw wewnętrznych Jerzego Millera. Na dodatek kilku innych generałów, polityków i ekspertów.

To może być bardzo ciekawy zbiór – Edmund Klich miał wówczas swoje pięć minut, dysponował ekskluzywną wiedzą. Rozmawiać z nim chciał praktycznie każdy.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO