Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

fot. materialy producenta

Multimedia

Paweł Gadaczek

Onyx Boox i62 – ok. 900 zł

Jet to pierwszy na polskim rynku czytnik
e-booków wyposażony w nowoczesny dotykowy ekran na podczerwień, dzięki któremu operacje na nim nie wpływają na jakość obrazu (efekt lustra). Urządzenie ma sześciocalowy ekran o wysokim kontraście, dzięki któremu nie męczy się wzrok i który pozwala zachować duży komfort czytania. Moduł Wi-Fi odpowiada za bezprzewodową łączność z siecią lokalną i Internetem. Onyx Boox i62 ma także syntezator mowy IVONA, który czyta teksty. Urządzenie obsługuje wszystkie popularne formaty elektronicznych książek i dokumentów, a także pliki graficzne i audio. Urządzenie posiada 4 GB pamięci wewnętrznej, współpracuje również z kartami pamięci: SD, SDHC lub MMC.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?