Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Agressiva 69, Ummmet, Metal Mind

Cisza stępionych pazurów

Zaledwie jesienią wydali płytę z coverami Republiki, teraz kolejny krążek… Co jak co, ale muzycy Agressivy 69 z pewnością są płodni. I na swój sposób konsekwentni.

Kiedy zaczynali, grali brudnego industrialnego rocka, później wkroczyli w piosenkowe klimaty Depeche Mode. Kilka flirtów z muzyką filmową skierowało ich zainteresowania na tory delikatnych, dźwiękowych ilustracji, teraz zaś zagrali po prostu ambient. „Ummmet” brzmi całkiem poprawnie, a same utwory potrafią wprowadzić słuchacza w delikatny, oniryczny trans. Tyle że w tym gatunku powiedziano już znacznie więcej. Także w Polsce, co łatwo sprawdzić, sięgając po katalog Requiem Records.

wl

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?