Najnowsza interwencja Uważam Rze

Listy

Jeszcze o Mazurku i Zalewskim

Przeczytałem właśnie uwagi pod adresem M&Z i zaraz potem pierwszy fragment nowego „Przeglądu tygodnia”. Mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu. Tak, często są tam ostre żarty, także z opozycji, ale ja najczęsciej zaczynam lekturę „URze” od tej rubryki. Zawsze mnie czymś zaskoczy i nie kupowałbym tego pisma tak często, gdyby było bez Świetlika oraz panów M&Z.


Tylko tak dalej. Pozdrawiam

Dariusz T. Kiraga

Tak się panowie Mazurek i Zalewski starali, by nie obrazić swoich kochanych PiS-owców, ale nie wyszło. Jak wynika z listów zamieszczonych w poprzednim numerze, teraz będą mogli co najwyżej zajmować się grzywką i garniturami posła Błaszczaka, a i to nie wiem, czy za często. Przecież redaktor Lisicki nie zaryzykuje dalszej utraty czytelników! Cóż, pewnie odbiją sobie na jeszcze ostrzejszym „dowalaniu” premierowi i prezydentowi. Powodzenia!

Ryszarda Stefańska, LublinJak widać, autorzy naszej rubryki dzielą czytelników.

A co do listu drugiego. Pani Ryszardo, jakby to pani powiedzieć... Czy nie czyta pani za dużo mediów uprawiających rządową propagandę? Tam rzeczywiście zasady są proste – śmieszne jest tylko to, co dotyczy opozycji. Reszta – pełna powaga, choćby i padały największe głupoty, choćby władza się kompromitowała setny raz. Tak jest robiony np. „Wprost”, gdzie żartu z Tuska nie uświadczysz, od kiedy przejął gazetę dopieszczany przez władzę Tomasz Lis, podobnie w „Newsweeku” i „Polityce”. A u nas żarty są ze wszystkich. I red. Paweł Lisicki, i jego redakcja będą tego pilnowali. Tak działa wolna prasa, którą kochamy. Powodzenia i dla pani!

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Wojciech Romański

W smoczym kręgu