Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Przegląd tygodnia Mazurka & Zalewskiego

Robert Mazurek , Igor Zalewski

W  sprawie żon jak zwykle łżemy. O pośle Szczerskim napisaliśmy, że jest mężem stanu i swojej żony. Oczywiście żadnej żony nie ma. Jest tylko stan.

Jarosław Kaczyński nam zaimponował. Chociaż cała opozycja próbuje się rozpaczliwie podpiąć pod protesty w sprawie ACTA, on wyznał, że nie czytał kontrowersyjnej umowy, bo jest za długa i skomplikowana. No cóż, ma 28 stron, więc prawie tyle, co „Ogniem i mieczem”. Jeszcze bardziej by nam zaimponował, gdyby powiedział całą prawdę: Kaczor ma gdzieś ten cały Internet, a ACTA to półśrodek. On by tego neta po prostu zamknął.

Niebywała aktywność ziobrystów, którzy stanęli na pierwszej linii wolności słowa oraz w walce z rządem i ACTA. W tym celu przyszli nawet na konferencję prasową z zaklejonymi ustami. Niestety, potem je odkleili, zaczęli coś gadać i popsuli efekt.

Ziobryści są jednak znacznie bardziej nowocześni niż Kaczor. Kupili sobie smartfony BlackBerry i zadają szyku.

W siedzibie amerykańskiego koncernu wszyscy aż pokraśniali z dumy. Podobno Marzena Wróbel ma zostać twarzą BlackBerry na całą Azję Południowo-Wschodnią.

Pod protesty przeciw ACTA próbował się też podpiąć Janusz Palikot, ale go wygwizdali na demonstracji. Biedaczek musiał uciekać przed tłumem samochodem.

A sądziliśmy, że internauci kochają tego gościa. No cóż, widać Palikot skończył się jak Doda. Przy czym Dody będzie nam trochę brakować.

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość