Najnowsza interwencja Uważam Rze

fot. Sony

Gadżety

Paweł Gadaczek

iiyama T2451MTS – 1398 zł
Firma iiyama, producent monitorów, wprowadziła na rynek nowy model monitora dotykowego – iiyama T2451MTS. Monitor rozpoznaje dotknięcie palcem i dowolnym przedmiotem. Jest wyposażony w podświetlany diodami LED panel o przekątnej 24 cali. Natywna rozdzielczość monitora to Full HD 1920 x 1080, a jego czas reakcji wynosi zaledwie 2 ms.

Razer Naga Hex – ok. 80 dol.
Razer Naga Hex to najnowsza mysz dla zapalonych graczy. Urządzenie posiada sześć funkcyjnych przycisków przeznaczonych dla kciuka, co pozwoli na szybkie korzystanie z przypisanych im funkcji. Każdy przycisk można programować, a ustawienia gracza będą zapisywane w chmurze. W ten sposób ustawienia profilu będą mogły być wczytane przy każdym komputerze. Czas reakcji myszy nie przekracza 1 ms. Pojawi się ona w sprzedaży w marcu.

Matias One – od 80 do 200 dol.
Firma Matias zaprezentowała nową linię klawiatur One, które pozwalają na obsługę kilku urządzeń jednocześnie, m.in. smartfonów i tabletów. Zmianę obsługiwanego urządzenia inicjuje się specjalnym klawiszem – dzięki niemu jednym kliknięciem można przełączyć się między komputerem i urządzeniami mobilnymi. Klawiatury pozwalają na połączenie przewodowe z komputerem oraz bezprzewodowe z mobilnymi gadżetami. Firma Matias przygotowała dedykowane klawiatury do urządzeń Apple oraz BlackBerry, a także uniwersalną klawiaturę dla urządzeń z systemem Android.

Sony CyberShot DSC-TX200V – ok. 500 dol.
Sony zaprezentowało nowy aparat kompaktowy z serii CyberShot. DSC-TX200V wyposażony został w matrycę o rozdzielczości 18,2 megapikseli i pięciokrotny zoom optyczny – zakres ogniskowych w przeliczeniu na tzw. pełną klatkę to 26–130 mm. Kompakt ma możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 1080 pikseli z szybkością 60 fps. Aparat ma także wbudowany moduł GPS i złącza USB 2.0 oraz HDMI. Zgodnie z deklaracją producenta jest wodoodporny do 5 m.    —opracował Paweł Gadaczek

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy