Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Lana del Rey, Born to Die, Universal Music Polska

Z wdziękiem i bez charakteru

Wiesława Lipińska

Na bezrybiu i rak ryba. Powiedzonko to idealnie pasuje do Lany del Rey, której nowy album robi ostatnio sporo zamieszania na listach przebojów.

Te wystylizowane retropiosenki mają faktycznie sporo wdzięku, a i niski głos niby-skacowanej gwiazdki sprzed pół wieku robi przyjemne wrażenie. To jednak trochę za mało, żeby „Born to Die" uznać za wydarzenie.

To po prostu garść przebojów, skrojonych wedle koniunkturalnego wzorca. Przyjemnych, ale zupełnie pozbawionych osobowości, co wokalistka usiłuje rekompensować image'em złej dziewczyny ze społecznych dołów i jej szerokim asortymentem życiowych doświadczeń.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość