Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Ludzie Tuska walczą z religią i krzyżami?

Kama Zboralska

Kto tak rządzi w Polsce? Chyba skrajna lewica.

Żaden Zapatero nie musi wygrywać wyborów, jest już Donald Tusk. I jego ludzie. Minister kultury Bogdan Zdrojewski milionami wspomaga skrajną Krytykę Polityczną, wydającą Lenina i współzapraszającą niemieckich bojówkarzy do Polski.

A w Polskich Liniach Lotniczych LOT jest wskazany przez władze zarząd, który dba o to, by stewardesa lub pilot nie mieli na szyi świętego krzyżyka.

Jak ujawnił Nasz Dziennik od 1 marca personel LOT ma zakaz noszenia symboli religijnych. Niby wszelkich, ale jakie symbole nosi się w Polsce? Jest jasne, że to uderzenie w chrześcijan. Tym bardziej smutne, że wdrażane po awaryjnym lądowaniu boeinga LOT na Okęciu. Wcześniej zagrożeni pasażerowie odmówili modlitwę o bezpieczny powrót..

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej