Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Koniec z „polskimi obozami”

Piotr Zychowicz, Jacek Przybylski

Po kilku latach walki prowadzonej przez amerykańską Polonię agencja Associated Press zakazała swoim dziennikarzom pisać o „polskich obozach koncentracyjnych".

Od zeszłego czwartku muszą pisać „obozy śmierci w okupowanej przez nazistów Polsce". – Wygraliśmy bardzo ważną bitwę, ale wojna o pamięć trwa. Całe szczęście, wreszcie zdobywamy w niej przewagę.

Nasz głos i wpływ stają się coraz silniejsze – powiedział Frank Milewski z Komitetu Obrony Dobrego Imienia Polski i Polaków przy Kongresie Polonii Amerykańskiej. To już kolejny sukces Polaków broniących dobrego imienia swojego kraju. Podobny zakaz jak AP wprowadziło wiele mediów w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej