Najnowsza interwencja Uważam Rze

To nie Karłowicz, ale Cichocki

Szanowna Redakcjo, artykuł Piotra Zaremby „To prawda, lubimy być wolni" zamieszczony w ostatnim numerze „Uważam Rze" zawiera wiele wątków, które wymagają dyskusji i polemiki.

Jedna rzecz wymaga jednak uściślenia – Dariusz Karłowicz w żadnym ze swoich tekstów nie stał na stanowisku, że „należy unikać takich zwarć jak te wokół występów Nergala w publicznej TVP".

Z wyrazami szacunku,
Jan Ołdakowski

 

Odpowiedź autora: Za pomyłkę przepraszam, istotnie taki pogląd sformułował Marek Cichocki. Skądinąd był to jednak jedyny dobitny głos dotyczący pożałowania godnej historii z Nergalem, jaki padł ze środowiska „Teologii Politycznej". Stąd moje odruchowe przypisanie tej opinii wszystkim jego członkom. Jeśli tak nie jest, przyjmuję to z wielką radością.

Odpowiedź autora zamieścimy za tydzień.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez