Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Goldfrapp "The Singles" Mute/EMI

Gra w kolory

Aż dziwne, że gwiazda hedonistycznego popu dopiero teraz zdecydowała się na taką kompilację – w końcu hitów im nie brakuje.

Ale może i dobrze się stało, bo ten przelot przez singlowe przeboje z pięciu wydanych dotąd płyt, plus bonusy, daje rzeczywiście dobry wgląd w jej dorobek. Przy okazji ujawniając nieco ignorowany fakt, że zespół wciąż się rozwija. Od glamowego „Ooh La La" po psychodeliczny kabaret w „Utopia" – od roztańczonego „Number 1" do nasyconego folkiem „A&E"... Konwencje zmieniają się tu równie często co stroje Alison Goldfrapp, a całość układa się w gatunkową mozaikę równie barwną jak ona sama. Ot, cyniczna zabawa popkulturą na wysokim poziomie.

—wl

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?