Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Polaroid Z340 – aparat – 1190 zł, wkład filmowy 30 sztuk – 85 zł

Polaroid, firma nieco zapomniana przez większość fotoamatorów, zaprezentowała nowy aparat nawiązujący stylistyką do swojej przeszłości. Z340 został wyposażony w 14-megapikselową matrycę CCD oraz stałoogniskowy obiektyw o nominalnej ogniskowej 7,5 mm i światłosile f/3,2 (brak jednak informacji o ekwiwalencie ogniskowej i rozmiarze matrycy). Aparat potrafi również nagrywać filmy w rozdzielczości HD 720p. Zdjęcie można obrobić bezpośrednio w aparacie, np. zredukować efekt czerwonych oczu, zmienić kolorystykę, przekadrować. Polaroid Z340 został wyposażony w bezatramentową drukarkę Zero Ink. Aparat – podobnie jak stare polaroidy – w ciągu około minuty drukuje zdjęcie o rozmiarze 3 x 4 cale. Jest objęty 24-miesięczną gwarancją.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?