Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Boston Acoustics Bravo 20 – 695 zł Boston Acoustics Bravo 20 to nowa propozycja dla osób, które szukają głośników naściennych bądź do zabudowy. Wstawiany uchwyt pozwala na dowolny montaż głośników w każdym miejscu.

W ich obudowie znalazł się 115-milimetrowy głośnik niskotonowy oraz 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z aluminiową kopułką. Boston Acoustics Bravo 20 są oferowane w białym i czarnym kolorze, w sprzedaży będą dostępne pod koniec marca.

Sigma DP1 Merrill i DP2 Merrill – zapowiedź Firma Sigma postanowiła chyba całkowicie zmienić podejście do klienta. Nie dość, że drastycznie obniżyła ceny swojej flagowej lustrzanki SD1, to jeszcze pokazała dwa zaawansowane aparaty kompaktowe z matrycą APS-C Foveon X3 (czyli trzy razy 15 megapikseli), znaną wcześniej właśnie z najdroższego modelu. Głównym atutem nowych kompaktów ma być właśnie owa matryca, zaś same aparaty różnią się obiektywem: Sigma DP1M ma obiektyw o ogniskowej 19 mm i jasności f/2.8, a DP2M o ogniskowej 30 mm i świetle f/2.8. Obydwa aparaty mają ekrany LCD o rozmiarze trzech cali i rozdzielczości 921 000 punktów. Cena nowych kompaktów Sigmy nie jest na razie znana, jednakże jeśli będzie ona poniżej 1 tys. dolarów (a takie chodzą słuchy), będzie to naprawdę ciekawa propozycja dla fanów fotografii.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy