Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Miłość, która zabija

Janina Blikowska, Marek Kozubal

Na leśnej polance w Puszczy Kampinoskiej znaleziono zwęglone zwłoki młodej kobiety. Zamordował ją mąż, z zazdrości

Jesteśmy w szoku, to była bardzo fajna, ciepła kobieta – mówią mieszkańcy osiedla Piaskowa w Legionowie. Paweł M. (37 lat) był zawodowym żołnierzem, pracował w Warszawie. Dorabiał także w prywatnej firmie transportowej, zajmował się przewozem osób. Jego żona Edyta (34 lata) pracowała w zakładzie wytwórczym w Jabłonnie.

Małżeństwem byli od sześciu lat, nie mieli dzieci. Od pewnego czasu im się nie układało, Paweł M. wyprowadził się do rodziców w Izabelinie. Twierdził, że stamtąd będzie miał bliżej do pracy. Do żony przyjeżdżał tylko na weekendy.

Okrutna zemsta

Być może z tego powodu dochodziło pomiędzy nimi do kłótni. Jak utrzymują znajomi, mężczyzna miał znęcać się nad kobietą psychicznie. W małżeństwie pojawiła się też zazdrość. Paweł M. podejrzewał żonę o zdradę, z kolegą z pracy. – Był wściekły, bo koledzy dorabiali mu rogi jelenia i śmiali się z niego – utrzymuje jeden ze znajomych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy