Najnowsza interwencja Uważam Rze

Dumna z Polski

Postawiliście państwo pytanie: „Dlaczego jesteś dumny z Polski?". Proszę, by tej ankiety nie kończyć tylko na wypowiedziach znanych ludzi, ale dać głos także czytelnikom.

Ja jestem dumna z Polski, bo ma tak wspaniałych ludzi, tak godnych zaufania i szacunku, którzy tak mądrze odpowiedzieli na pytanie waszej ankiety. Jestem dumna z Polski, bo wiem, jak boli za nią tęsknota. Płakałam, kiedy na Krasnojarskich Stołbach przypadkowo spotkany młody Rosjanin opowiadał z zachwytem o wspaniałej historii potężnego niegdyś kraju Polaków. Jestem z Polski dumna, bo ta duma była w naszym kresowym świecie zawsze, przekazywana z pokolenia na pokolenie. PS Moje specjalne podziękowania dla braci Karnowskich.

Władysława Witkowska, Kraków

Bracia Karnowscy – za pośrednictwem działu łączności z czytelnikami – dziękują! A my pani za piękną wypowiedź. Jeśli ktoś z państwa chciałby się jeszcze wypowiedzieć, prosimy o listy. Rozważymy druk ankiety z głosami  czytelników.

redakcja@uwazamrze.pl

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?