Najnowsza interwencja Uważam Rze

Kongres Mediów

Uprzejmie informujemy, że w trosce o wolność słowa w Polsce, pluralizm i rzetelność mediów redakcje, stowarzyszenia i grupy medialne zwołały Kongres Mediów Niezależnych na 12 maja 2012 r. w Warszawie.

Obrady rozpoczną się o godz. 11 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przy ul. Foksal 3/5. W kongresie mogą wziąć udział przedstawiciele wszystkich polskich inicjatyw medialnych z kraju i zagranicy, spełniających kryteria rzetelnego dziennikarstwa oraz etyki zawodowej mediów, niezależnie od ich statusu prawnego. Zgłoszenia na kongres prosimy kierować na adres: fmn.biuro@gmail.com. Każdy zgłaszający się będzie zawiadomiony o zaproszeniu na kongres drogą e-mailową przez komitet organizacyjny. Uczestnicy kongresu sami pokrywają koszty przyjazdu do Warszawy. Termin zgłaszania się upływa 30 kwietnia br.

Krzysztof Czabański, przewodniczący Komitetu     Organizacyjnego Kongresu Mediów Niezależnych

Wszystkie inicjatywy zmierzające do obrony pluralizmu i wywarcia nacisku na władzę, tak jawnie dążące do stworzenia systemu mediów wyłącznie przyjaznych władzy, są cenne i warte wsparcia.

redakcja@uwazamrze.pl

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?