Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Pawlak i Tusk ? pedza na siebie z duza predkoscia

Siła złego na jednego

Piotr Zaremba

Pawlak się stawia, bo wyczuwa słabość Tuska. A w PO szykuje się walka o schedę

Siła złego na jednego – może powiedzieć o sobie Donald Tusk. Wszechwładny lider rządzącej partii czuje się  jak w oblężonej twierdzy.

Kolejny artykuł Mariusza Janickiego i Wiesława Władyki w „Polityce", przedstawiający wszy-stkie jego kłopoty jako wymysł zawistnej prawicy, już nie wystarczy, aby ukoić. Tusk to zwierzę polityczne, przy całej labilności swojej natury wie, kiedy jest dobrze, a kiedy źle. Nie uspokoją go rytualne zapewnienia rodem z „Królewny Śnieżki": Panie, tyś najpiękniejszy na świecie.

Na lusterku pojawiły się rysy...

Okrążanie lidera

Wielce charakterystyczne dla poczucia, że twierdza jest oblegana, było ostatnie posiedzenie zarządu Platformy Obywatelskiej. To, które szukało odpowiedzi na nieustępliwość Waldemara Pawlaka w kwestii reformy emerytalnej. Nagle ni stąd, ni zowąd Ewa Kopacz, najbardziej oddany Tuskowi polityk Platformy, zaczęła oskarżać Grzegorza Schetynę, że niedostatecznie odcina się od stanowiska Pawlaka, bo ma z nim sekretne kontakty.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość