Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Elektrownie w kisielu

Piotr Zaremba

Tadeusz Mosz i Jan Wróbel to wyraziste osobowości medialne. A jednak tym razem wspólnie przegrali – głównie z czasem

Tandem dziennikarza ekonomicznego i nauczyciela – kpiarza powstał w Radiu TOK FM. Spotykali się na styku swoich programów, dogryzali sobie i w końcu zdecydowali, że zrobią coś razem.

I dobrze, oryginalnych programów jest niewiele, a formuła duetu fachowca i laika, z których jeden pyta drugiego o najprostsze, to jakiś pomysł.  Ale pierwszy odcinek „Kto za to zapłaci?", w pierwszym programie TVP, każe mieć wątpliwości, czy dziecko będzie udane.

Panowie wpadli w pułapkę, która czyha na każdego twórcę nowego programu. Mówi im się, albo oni sami sobie mówią, że prosta rozmowa z widzem to za mało. Podzielmy te 40 minut na dwie części, w jednej porozmawiamy o elektrowniach atomowych, w drugiej o wspólnym opodatkowaniu konkubinatów. W każdej musi być jak najwięcej elementów, inaczej widz się znudzi: a więc i debata dwóch par gości, i pytania od publiczności, i felietony filmowe.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej