Najnowsza interwencja Uważam Rze

Terenowe osobówki

Od dziesięciu lat rośnie popularność „uterenowionych" osobówek, jak np. Audi Allroad, które sprzedawane są od ponad dekady, a właśnie przygotowywana do premiery jest już trzecia generacja tego modelu.

Także w tańszym segmencie sprzedawane są auta w podobnej koncepcji – to popularna Skoda Scout. Podniesione zawieszenie Octavii oraz Fabii i drobne zmiany stylistyczne sprawiają, że takie samochody mają stałych odbiorców. Do tej grupy dołącza Passat Alltrack, który jest podniesioną o 3 cm wersją kombi, mającą napęd na cztery koła i zwiększone o 200 kg możliwości uciągu przyczepy. Auta tego typu są niższe o kilka centymetrów od SUV-ów, głównie z powodu mniejszego prześwitu. Zaletą jest jednak niższa cena od modeli terenowych. Passat Alltrack znajdzie się w sprzedaży w połowie roku.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?