Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

Siadaj Waldek. Koniaku?

Nie Donald. Wiesz, że ja tych twoich koniaków to nie pijam.

Wiem, ale wypada spytać koalicjanta, prawda? No dobrze, ile jeszcze musimy ciągnąć z tym wiekiem emerytalnym? Bo trochę mi się pomysły kończą.

Przecież ustalaliśmy. Nawet do miesiąca.

Matko, tak długo?! No, niby faktycznie, uprzedzałeś...

Wiesz, że muszę być twardy. Chcesz mieć Piechocińskiego jako wicepremiera po wyborach u nas? No właśnie, to nie narzekaj.

Ale co ja mam tym pismakom mówić? Wychodzę, robię marsowe miny, odwalamy ten teatr z szukaniem poparcia u innych, ale ile można?

Jeszcze trochę. Przecież i tak już się dawno dogadaliśmy, jak te emerytury mają ostatecznie wyglądać, więc chyba możesz to dla mnie zrobić i się postarać.

No dobrze, mogę. Tylko nudne to jest. Wiesz, ile meczów mógłbym zagrać w czasie, kiedy muszę grać tę komedię? A swoją drogą, nie rozumiem cię. Musisz się wysilać, żeby cię Piechociński z Sawickim nie wygryźli, robisz jakieś wybory szefa całkiem na serio... A u mnie – wybory oczywiście niby są, ale wiesz, że to pic. Nie mógłbyś sobie tego u siebie tak samo zorganizować? Bardzo by nam to życie ułatwiło.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Wojciech Romański

W smoczym kręgu