Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Skrzydlata wiedźma

„W diecie wegetariańskiej można łączyć właściwie wszystko. Owoce, warzywa, zboża, ryż, makaron, ziarna, orzechy, rośliny strączkowe (...).

To jest łatwizna w porównaniu z kuchnią wegańską. Ale jako weganka nie czuję żadnego dramatu. Uwielbiam na przykład buraki pieczone na ciepło z sosem sezamowym, do tego ryż basmati z kawałkami świeżego kokosa. (...) W Indiach poznałam kobietę, która uczyła mnie śpiewu i gotowania. Mój nauczyciel śpiewu też świetnie gotuje, wiele mnie nauczył. Karmił mnie – w przerwach pomiędzy lekcjami – albo razem coś gotowaliśmy. Jest Amerykaninem i stosuje kuchnię afroamerykańską. Taką soulową. Powiedział mi, że koniecznie muszę kupić moździerz, »bo każda wiedźma musi go mieć«. No to go kupiłam. Dziś już mi nie wystarcza, potrzebuję większego. Rozwinęłam skrzydła, także jako wiedźma".

Natalia Przybysz dla „Życie na Gorąco" nr 13 (2012)

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?