Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Krewni i znajomi mięsnego jeża

Igor Zalewski

Maserak nie jest mi do niczego potrzebny, ale nie mam wpływu na to, że zaśmiecił mi umysł

Zadziwia mnie ilość rzeczy, o których wiem, że nic nie wiem. Żeby była jasność – Sokrates nie ma nic wspólnego z tą konstatacją. Chodzi mi o osoby i zjawiska, które przekradły się do mojej głowy i na stałe tam zagnieździły, ale o których tak naprawdę nie mam zielonego pojęcia. I nie chcę go mieć.

Proszę, oto konkretny przykład. Mięsny jeż. To przebój Internetu. Trwa nawet zdaje się jeżomania, portalowi dziennikarze śledczy badają, skąd się ten jeż wziął i kto się za nim kryje. Mięsny jeż ma coś wspólnego z parówkami, ale wcale nie jestem pewien. Wiem, że jest i to właściwie wszystko.

Albo Maserak. Jest ktoś taki. Na pewno. To nazwisko jest fajnie charakterystyczne, kojarzy się z maserati i wwierciło mi się w jaźń całkiem głęboko. Już się Maseraka nie pozbędę. Specjalista od bycia albo niebycia, ale nie w sensie metafizycznym, lecz plotkarskim. Albo jest z kimś, albo był, albo będzie, albo znowu jest, a może się już rozstali. No proszę – wiem o nim całkiem sporo! A to niespodzianka.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE