Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Rodacy – bohaterom

Anna Herbich

Odra – Niemen jest prężnie działającą organizacją z siedzibą we Wrocławiu.

Głównym celem stowarzyszenia jest rozwijanie inicjatyw i projektów kresowych, historycznych i edukacyjnych.

Jedną z nich jest organizowana dwa razy w roku świąteczna zbiórka darów rzeczowych i wpłat finansowych na rzecz polskich kombatantów na Kresach. W projekt „Rodacy – bohaterom" włączają się zarówno osoby prywatne, jak i instytucje publiczne czy przedsiębiorcy, a także kibice piłki nożnej zrzeszeni w klubach kibica.

Paczki świąteczne docierają do Stowarzyszenia Żołnierzy AK na Białorusi, Klubów Weteranów na Litwie oraz do Lwowskiego Towarzystwa Polskich Kombatantów i Osób Represjonowanych na Ukrainie. Najwięcej, bo aż 200 paczek, przygotowywanych jest dla ośrodków na Białorusi.

Najbliższy wyjazd z darami planowany jest na koniec kwietnia 2012 r. Tegoroczna zbiórka darów z okazji świąt wielkanocnych organizowana jest we Wrocławiu, w Warszawie, Krakowie, Częstochowie, Poznaniu, Toruniu, Olsztynie, Piotrkowie Trybunalskim, Białymstoku, Rzeszowie i Gdyni.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO