Najnowsza interwencja Uważam Rze

Historia

Startujemy z miesięcznikiem!

Paweł Lisicki

Historia jest nauczycielką życia – czytelników „Uważam Rze" chyba nie muszę przekonywać o trafności tej maksymy. Zapomnieli o niej specjaliści w Ministerstwie Edukacji, którzy przygotowali taką reformę nauczania, że wywołali akcje głodówkowe.

Nie ulega wątpliwości, że właśnie w dzisiejszym świecie, kiedy to zacierają się tożsamości, zamazują granice, historia jest potrzebna jak nigdy. Temu właśnie ma służyć miesięcznik „Uważam Rze Historia". Tak jak tygodnik również miesięcznik chce pokazywać dzieje w inny od utartego sposób. Jego autorzy będą się mierzyć z tym, co kontrowersyjne, trudne, zagadkowe; będą przekazywać wiedzę, ale też dawać przyjemność. Intelektualną przyjemność, jaką – wierzę – czytelnik czerpie z lektury dobrze napisanego tekstu, mądrego sądu, przejrzyście przeprowadzonego wywodu czy wreszcie pasjonująco opowiedzianej historii.

A to wszystko mogą zapewnić tylko autorzy. Takie nazwiska jak Richard Pipes, Timothy Snyder, Sławomir Cenckiewicz, Andrzej Nowak, Antoni Dudek, Krzysztof Jasiewicz, Bogdan Musiał, Ewa Siemaszko, Rafał A. Ziemkiewicz, Bronisław Wildstein, Wiktor Suworow, Piotr Zychowicz i wielu innych gwarantują najlepszą możliwą jakość.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO