Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Motorola DEFY MINI – 799 zł: Motorola wprowadza na polski rynek nowy smartfon o nazwie DEFY MINI. Telefon został stworzony z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia.

Motorola DEFY MINI – 799 zł

Motorola wprowadza na polski rynek nowy smartfon o nazwie DEFY MINI. Telefon został stworzony z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. DEFY MINI charakteryzuje się wytrzymałą obudową odporną na wodę, kurz i wstrząsy. Ekran pokryto szkłem Gorilla Glass, co ma chronić urządzenie przed zarysowaniami. Poza tym posiada ekran o przekątnej 3,2 cala i rozdzielczości 320 x 480 pikseli, procesor o taktowaniu 600 MHz wspomagany przez 512 MB pamięci RAM, moduły łączności Bluetooth, Wi-Fi oraz GPS. Dane przechowywane są na kartach microSD, zaś za zdjęcia odpowiada trzymegapikselowy sensor. Telefon działa pod systemem Android 2.3.6 Gingerbread.

Tracer Freezer – ok. 70 zł

Firma Tracer zaprezentowała nowy kontroler do gier Freezer z wentylatorem chłodzącym dłonie gracza. Poza tą ciekawostką gamepad Tracera to po prostu uniwersalny kontroler z interfejsem USB, przystosowany do współpracy zarówno z konsolą PlayStation 3, jak i z komputerem. Urządzenie posiada dwie gałki analogowe, krzyżak, osiem przycisków sterujących, technologię force feedback oraz ergonomiczną konstrukcję.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe