Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Romney kontra Obama

Piotr Kościński

To już niemal pewne: z demokratą Barackiem Obamą w listopadowych wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych zetrze się republikanin Mitt Romney, który jest członkiem Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich.

 

Ich programy różnią się zasadniczo. Inaczej niż Obama Romney chce niższych podatków dla najbogatszych i dla firm, co powinno prowadzić do stworzenia nowych miejsc pracy. Chce rozmontowania tworzonego właśnie systemu powszechnej opieki medycznej („Obamacare").

Jest też zdecydowanie bardziej antyrosyjski i antychiński. W sondażach Obama prowadzi kilkoma-kilkunastoma punktami procentowymi, ale do wyborów jeszcze ponad pół roku.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO