Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Dołoj gramotnyje!

Waldemar Łysiak

Nigdy nie byłem lokajem, poczułem się więc głęboko dotknięty, gdy sotrudnik „Gazety Polskiej", W. Wencel, w ramach jednostronnej chuligańskiej wojny, jaką ta gazeta toczy z „Uważam Rze", przezwał publicystów „Uważam Rze" „lokajami", dodając jeszcze kilka innych epitetów („publicyści Przedpokoju", „przemądrzali" itp.) oraz szczując czytelników twierdzeniem, że „Lisicki i jego lokaje traktują «zwykłych Polaków» z pogardą".

Zaszokowany przecierałem oczy , bo wydawało mi się, że ten poziom świństwa i łgarstwa jest specjalnością li tylko mediów Salonu.

Wencel to podobno poeta i podobno niezbyt wysokich lotów. Z pewnością natomiast jest to bezwstydny impertynent. Osobnicy tego rodzaju mają to do siebie, że na swe upośledzenia i kompleksy reagują wrzaskiem przeciwko ludziom, z którymi ich słabość została skonfrontowana. Miotają wówczas epitety, plują furiacko, zero klasy — ten typ tak ma. Trudno go nawet określić jako złośliwca, bo stara mądrość mówi, że „człowiek złośliwy jest lepszy niż głupiec, gdyż złośliwiec czasami odpoczywa". I trudno zwać go tubą samodzielną — ciskając błoto w kierunku „Uważam Rze" miał zgodę, by dołączyć do tych żurnalistów „GP", którzy ze zwalczania antysalonowego sojusznika uczynili sobie wręcz rację bytu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?