Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Fundraising w Polsce – jak to zrobić?

Skuteczność i etyka w pozyskiwaniu funduszy na działalność organizacji pozarządowych, budowanie relacji z darczyńcami, strategie i zarządzanie w kampaniach fundraisingowych oraz pozyskiwanie mediów do współpracy – to tylko niektóre z tematów 6. Międzynarodowej Konferencji Fundraisingu odbywającej się pod hasłem „Fundraising w Polsce – jak to zrobić?".

Konferencja odbędzie się w dniach 9–10 maja 2012 r. w Business Centre Club w Warszawie. Zajęcia poprowadzi 30 trenerów ze Stanów Zjednoczonych, z Kanady, ze Szwecji, z Danii, ale także z Polski. I będą to – jak przekonują organizatorzy – to intensywne dni wypełnione warsztatami, sesjami plenarnymi, dyskusjami i spotkaniami. Zajęcia będą prowadzone na różnych poziomach zaawansowania w zależności od doświadczenia fundraisingowego.

Organizator konferencji, Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, jest organizacją non profit powstałą w 2006 r. Jej celem jest promocja i wspieranie rozwoju fundraisingu w Polsce, integracja środowiska fundraiserów oraz ustanawianie i propagowanie najwyższych standardów etycznych w tej dziedzinie. „Uważam Rze" jest patronem konferencji.

—a.h.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE