Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Kiedy kłamstwo nie jest kłamstwem

Bronisław Wildstein

Czy można rzec, że minister Kopacz kłamała? Dziennikarze części mediów są oburzeni takimi pomówieniami

Czy mówiła więc z trybuny sejmowej prawdę? Z tym jest już kłopot, ale publiczne wyciągnięcie z tego wniosków okazuje się skandalem. Przypomnijmy: ówczesna minister zdrowia Ewa Kopacz ogłosiła w polskim Sejmie, że polscy specjaliści uczestniczyli w sekcji zwłok ofiar smoleńskiej katastrofy i że ziemia na jej miejscu została dokładnie przebadana na metr w głąb. Prędko okazało się, że polscy dziennikarze, którzy przybyli do Smoleńska, odnajdowali na miejscu nie tylko rzeczy należące do ofiar, ale nawet części silnika. Czy dziennikarze ci nagrodzeni zostali za odsłonięcie fałszu oficjalnej wersji i udowodnienie, że tzw. śledztwo urąga jakimkolwiek standardom? Skądże. Zostali oskarżeni przez prominentne media i dziennikarzy III RP o zachowanie godne hien.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?