Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Biegert & Funk QLOCKTWO – zapowiedź

Niemiecka marka Biegert & Funk zaprezentowała projekt swojego zegarka, który w zasadzie nie wyróżnia się niczym... poza tym, że godzinę wyświetla w postaci wyrazów! Już nie zwykłe cyfry, a litery będą nas informować o tym, ile czasu nam zostało do np. ważnego spotkania. Na razie wiadomo, że zegarek będzie obsługiwał dwa języki: angielski i niemiecki. Do wyboru będzie też wykończenie czarne lub ze stali nierdzewnej. Do wyboru zaś będą dostępne paski skórzany i plastikowy. Gadżet ma trafić do sprzedaży jesienią, w cenie około 550 euro.

Krups EA9000 – 6 tys. zł

Firma Krups zaprezentowała swój najnowszy produkt – ekspres do kawy z unikalnym systemem automatycznego przygotowania cappuccino i czyszczenia dyszy. Krups EA9000 to automatyczny ekspres do wszystkich rodzajów kawy. Posiada także dodatkowe funkcje ułatwiające przygotowanie napoju – np. kolorowy panel dotykowy, który upraszcza przygotowanie kawy w domu. Specjalnie zaprojektowany panel umożliwia również dostosowanie menu z przepisami do własnych potrzeb – aż osiem osób może zaprogramować swoje ulubione osiem przepisów na ristretto, espresso, cappuccino, caffe latte i gorące mleko.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy