Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Rihanna w takiej oto pizamowej kreacji pojawila sie na premierze filmu ?Battleship? w Tokyo

Piżama wychodzi z łóżka

Joanna Bojańczyk

Najnowszy trend wiosny. Ale nie w sypialni, tylko na ulicy

Biustonosze, gorsety, pasy do podwiązek oraz kalesony, czytaj legginsy. To już przerabialiśmy. Ta bielizna wystąpiła już w roli odzieży tzw. wierzchniej. Teraz przyszła kolej na stroje nocne.

Jak donoszą „Wall Street Journal" i internetowy magazyn „Slat" w USA zapanowała ostatnio moda na chodzenie w piżamach. Nie w sypialni i łazience, ale na ulicach, w mieście. Piżamomania szerzy się w  szkołach. „Nie noście piżam do szkoły" – wzywa pismo internetowe „Moda Szkolna". „Dowolny strój jest lepszy niż piżama na lekcji". Producenci odzieży, między innymi Abercrombie & Fitch, zachowali się czujnie, rzucając do sklepów nowe zapasy luźnych bluz, spodni na tasiemkę i tym podobnego luzackiego asortymentu. To dla mniej hardcore'owych wyznawców, którzy w piżamie nie czują się jeszcze pewnie, ale już w trykotowych spodniach czemu nie?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?