Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Przegląd tygodnia Mazurka & Zalewskiego

Maciej Mazurek, Igor Zalewski

Podczas długiego weekendu tylko najbardziej żarliwi patrioci odnotowali ósmą rocznicę zdrady narodowej, czyli wprowadzenia Polski do Unii Europejskiej. Haniebny ten akt miał wsparcie SLD, PO, PSL oraz PiS. Jak widać, prawdziwi, ale tacy naprawdę prawdziwi patrioci nie mają swej reprezentacji w politycznym establishmencie.

I niech rozpaczliwe przemalowywanie się prezesa Kaczyńskiego nikogo nie zwiedzie! Wznieśmy hasło: tak czy owak Jerzy Robert Nowak!

Ileż to czasu i zachodu trzeba było, żeby Leszek Miller znowu został przewodniczącym SLD, Józef Oleksy wiceprzewodniczącym, a Joanna Senyszyn wiceprzewodniczącą? Okazało się, że koncepcja odmłodzenia lewicy była całkowicie chybiona. W razie gdyby Miller nie pomógł, rozważa się sklonowanie Waryńskiego.

Co tu dużo gadać – do tej ekipy mamy słabość.

To w końcu oni najbardziej zdekomunizowali Polskę. Najbardziej cieszy nas powrót na białym koniu naszego słoneczka Józefa Oleksego. Drogi Józefie! Wódeczka już się chłodzi! Powiedz tylko kiedy i gdzie!

A przewodniczący OPZZ Jan Guz nawołuje, żeby w Polsce było tak, jak za czasów rządów lewicy. Marzy mu się 17-procentowe bezrobocie?

To nie Guz, to jakiś Guzowaty!

Kongresujący 1 maja Palikot ogłosił potrzebę budowania przez państwo fabryk. Hm, czyżby diagnoza Leszka Millera była słuszna? Oni tam muszą odwalać niezłe Las Vegas Parano!

Ruchowi Palikota nie wróżymy jednak świetlanej przyszłości. I to nie z powodu eteru czy metaamfetaminy w organizmie. Po prostu w orbicie Palikota pojawił się Piotr Ikonowicz, swego rodzaju Jonasz lewicy. Tam gdzie on, tam dno.

Biedny Ziobro zaapelował coś do PiS i SLD, ale Miller od razu powiedział, że nie chce mieć z Solidarną Polską nic wspólnego. A tak przy okazji widać, jak niesprawiedliwe było nazwanie Ziobry zerem.

To nie zero, ale dwa, a w porywach nawet 2,5 proc.!

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy