Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Pomnik Rostowskiego na orle

Piotr Gabryel

Ogłaszam konkurs na monument upamiętniający naszego legendarnego ministra finansów

Jan Vincent-Rostowski vel Jacek Rostowski ruszył do boju o swe miejsce w historii. Zachęca Leszka Balcerowicza do szybkiego zdemontowania licznika długu publicznego, zainstalowanego dwa lata temu w centrum Warszawy (po to, by zaprotestować przeciw gwałtownemu wzrostowi tempa zadłużenia się Polski). A od wszystkich swoich krytyków domaga się uznania dla jego metody uprawiania polityki finansowej państwa. Można powiedzieć: minister Rostowski zaczyna się upominać o swój pomnik. Na razie niezbyt natrętnie, nie nachalnie, ale jak we wszystkim, co czyni, i w tym czuć jego przeogromną determinację, która może zwiastować tylko jedno: minister nie ustąpi, nim nie dopnie swego.

A skoro tak, nie ma się co ociągać. Najwyższa pora się zastanowić, jak taki pomnik Jana Vincenta-Rostowskiego vel Jacka Rostowskiego powinien wyglądać.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO