Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Clingo Sphere – 119 zł

Na polskim rynku pojawiło się ciekawe urządzenie – Clingo Sphere. Jest to akustyczny wzmacniacz, który zamienia telefon lub odtwarzacz MP3 w minisystem audio. Clingo wzmacnia dźwięk o około 10 decybeli, zmieniając jego brzmienie, tak by przypominał dźwięk z pełnowymiarowych głośników. Jest produktem pasywnym, dzięki temu nie wymaga dodatkowego zasilania. Posiada również specjalny otwór na kabel zasilający/USB, dzięki czemu można ładować i synchronizować urządzenie podczas jego używania. Muzykę można odtwarzać w zasadzie z dowolnego telefonu któregokolwiek producenta. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Z1 Smart – 280 dol.

Z1 Smart to smartfon zamknięty w obudowie zegarka. Posiada wyświetlacz o przekątnej dwóch cali,  wykorzystuje system Google Android 2.2 Froyo i pozwala na swobodne dzwonienie oraz korzystanie z Internetu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy