Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Gadżety

Paweł Gadaczek

Clingo Sphere – 119 zł

Na polskim rynku pojawiło się ciekawe urządzenie – Clingo Sphere. Jest to akustyczny wzmacniacz, który zamienia telefon lub odtwarzacz MP3 w minisystem audio. Clingo wzmacnia dźwięk o około 10 decybeli, zmieniając jego brzmienie, tak by przypominał dźwięk z pełnowymiarowych głośników. Jest produktem pasywnym, dzięki temu nie wymaga dodatkowego zasilania. Posiada również specjalny otwór na kabel zasilający/USB, dzięki czemu można ładować i synchronizować urządzenie podczas jego używania. Muzykę można odtwarzać w zasadzie z dowolnego telefonu któregokolwiek producenta. Urządzenie objęte jest dwuletnią gwarancją.

Z1 Smart – 280 dol.

Z1 Smart to smartfon zamknięty w obudowie zegarka. Posiada wyświetlacz o przekątnej dwóch cali,  wykorzystuje system Google Android 2.2 Froyo i pozwala na swobodne dzwonienie oraz korzystanie z Internetu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość