Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Muzyka ze szwedzkim znakiem jakości

Adam Ciesielski

Jedną z gwiazd koncertowego lata w Polsce będzie duet Roxette. To jeden z symboli rozrywkowej potęgi Kraju Trzech Koron

Za nami występy Metalliki i Petera Gabriela, przed nami zaś koncerty m.in. Macy Gray, Björk, Sinéad O'Connor, Madonny, Faith No More, Guns N' Rosses, Red Hot Chili Peppers, Coldplay i Roxette. Ten ostatni zespół zobaczymy (w Gdańsku) dopiero w lipcu, ale już teraz ukazał się jego najnowszy album „Travelling".

Liczni fani istniejącego od 1986 r. poprockowego duetu Marie Fredriksson – Per Gessle znajdą w nim hity w rodzaju „It Must Have Been Love", „She's Got Nothing on (But the Radio)" czy „Angel Passing", znane m.in. z zeszłorocznego koncertu Szwedów w Warszawie, nagrane w różnych miejscach na trasie  światowego tournée. Nastąpiło ono po prawie ośmioletniej przerwie w działalności formacji spowodowanej leczeniem guza mózgu Marie. Wokalistka była  sparaliżowana, okresowo straciła zdolność czytania, pisania i liczenia. Po chemioterapii musiała się poddać długotrwałej rehabilitacji. Szczęśliwie wróciła do zdrowia i na estradę. Po reaktywacji zespół cieszy się jeszcze większą popularnością niż kiedyś. W toku dotychczasowej kariery  ma on na koncie ponad 50 mln sprzedanych albumów i 15 mln singli.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy