Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

TomTom Via 130 – 649 zł

Paweł Gadaczek

Firma TomTom przedstawiła nawigację TomTom Via 130 wyposażoną w nową funkcję Speak & Go. Pozwala ona na zarządzanie urządzeniem za pośrednictwem komend głosowych, co umożliwia prowadzenie samochodu bez odrywania rąk od kierownicy i pozwala skupić się na drodze. Speak & Go rozpoznaje ponad tysiąc komend i ich synonimów, czyli ponad pięć razy więcej niż dotychczasowe funkcje sterowania głosem. Dodatkowo Via 130 dba o bezpieczną jazdę dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth, co pozwala na wykonywanie i odbieranie telefonów. TomTom Via 130 posiada zaimplementowane rozwiązanie codziennej i bezpłatnej aktualizacji map.

Bazuje na społeczności 21 mln użytkowników korzystających z funkcji Map Share. Równocześnie z Via 130 TomTom zaprezentował model Via 135, który ma te same funkcje co Via 130, ale dysponuje większym ekranem. Cena modelu Via 135 jest wyższa – 749 zł.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe